Starosta naší jednoty Zdeněk Rohlíček a bratři Jan Husák, Jiří Starý a Marek Teiml se zúčastnili v sobotu 25. května 2019 oslav 150. výročí založení TJ Sokol Rakovník, který byl založen 25. července 1869 jako Spolek tělocvično-hasičský. A šlo o účast aktivní. Naši zástupci měli tu čest stát se praporčíky. V průvodu městem nesli prapor vlastní jednoty a dále prapory jednot Kročehlav a Kamenných Žehrovic. Vedle promenádního koncertu v altánu v Čermákových sadech, průvodu městem a předání pamětních stuh, stovky diváků ocenily mohutným potleskem promenádní koncert všech věkových kategorií na Městském stadionu SK Rakovník. Celou povedenou sobotní akci zakončil přátelský duel mezi bývalými hráči Slavie Praha a pivovaru Krušovice. Fotodokumentaci zajistil bratr Jiří Starý.