I v letošní sezóně plánujeme uspořádat několik turnajů. V polovině října to bude Turnaj dvojic. V tomto turnaji, po vzoru Davisova poháru, budou sehrány nejprve dvě dvouhry, za nerozhodného stavu o vítězi rozhodne čtyřhra. V prosinci pak tradiční Vánoční turnaj, jeho 8. ročník. Dále zopakujeme turnaj pořádaný v den Valné hromady. V březnu uspořádáme IV. ročník Josefovského turnaje. Jedná se o otevřený turnaj pro neregistrované hráče a hráče regionálních soutěží kladenského regionu. V dubnu pak série čtyř turnajů rozhodne o vítězi putovního poháru ve Velké ceně TJ Sokol Dříň. Na jaře zvážíme uspořádání Jarní ligy.

Turnaj dvojic 2019

• Termín: sobota 12. 10. 2019
  • Hrací systém: bude upřesněn dle počtu příchozích; dvojice budou vytvořeny dle žebříčku a losu; jednička proti jedničce, dvojka proti dvojce, za stavu 1:1 se hraje čtyřhra

Vánoční turnaj 2019

• Termín: sobota 28. prosince 2019
  • Hrací systém: skupiny, vyřazovací
  • Druh soutěží: turnaj jednotlivců a turnaj čtyřher
  • Účastníci: pro členy TJ Sokol Dříň
  • Ceny: diplomy, medaile, poháry, věcná cena

Turnaj na dvě porážky 2020

• Termín: v den pořádání Valné hromady
  • Hrací systém: vyřazovací na dvě porážky
  • Ceny: medaile

Josefovský pohár - IV. ročník

• Termín: sobota 21. března 2020
  • Hrací systém: skupiny, vyřazovací
  • Druh soutěží: turnaj jednotlivců a turnaj čtyřher
  • Účastníci: neregistrovaní a hráči regionálních soutěží kladenského regionu
  • Ceny: diplomy, medaile, poháry

Velká cena TJ Sokol Dříň 2020

• Termíny: čtvrtek 2. dubna, sobota 4. dubna, čtvrtek 9. dubna, sobota 11. dubna 2020
  • Hrací systém: skupiny, vyřazovací; 4 turnaje, dle pořadí v turnaji a obsazení turnaje budou přiděleny hráči body, hráči se započítají 3 nejlepší výsledky, vyhraje hráč s nejvíce body
  • Účastníci: pro členy hrající za TJ Sokol Dříň
  • Ceny: diplomy, medaile, putovní pohár

Jarní liga 2020

• Termín: v rámci tréninků - duben – květen skupina; červen vyřazovací - finálový den: sobota 13. června 2020
  • Hrací systém: skupina, vyřazovací
  • Účastníci: pro členy hrající za TJ Sokol Dříň
  • Ceny: diplomy

Vyhrazeno právo na provedení změn.