Martin Kasík a Marek Teiml - se v sobotu 21. 12. zúčastnili Vánočního turnaje pořádaném oddílem stolního tenisu TJ Sokol Buštěhrad. Turnaj byl určen pro hráče KP2, OP a neregistrované. Do buštěhradské sokolovny dorazilo celkem 10 hráčů ze tří oddílů. Po turnaji jednotlivců následoval turnaj čtyřher. Marek Teiml skončil na 2. místě a Martin Kasík na 3. místě v soutěži čtyřher.

Turnaj jednotlivců

Systém turnaje byl následující: první fáze skupinová, následně 3+3 hráči postoupili do finálové skupinové fáze, ostatní hráli útěchu. Turnaje se zúčastnilo 10 hráčů - Stolz, Sláma, Lafek, Krejčí (Sokol Buštěhrad), Vanson, Tolar, Šebesta, Kačerovský (TJ Sokol Středokluky), Teiml, Kasík (TJ Sokol Dříň). Ti byli rozděleni do dvou skupin. Každá skupina měla 2 nasazené hráče, ostatní byli přilosováni. Z každé skupiny postoupili tři nejlepší do finálové skupiny.

Teiml porazil ve skupině Kačerovského 2:1, Slámu 2:0, prohrál s Lafkem 1:2 a s Krejčím 0:2. Ze skupiny postoupil ze třetího místa.

Kasík ve skupině neztratil set. Porazil Stolze, Vansona, Šebestu a Tolara shodně 2:0. Ze skupiny postoupil z prvního místa.

Teiml ve finálové skupině všechny zápasy prohrál. S Tolarem, Kasíkem a Krejčím shodně 0:3, s Lafkem a Stolzem 1:3. Celkově skončil na 6. místě

Kasík ve finálové skupině porazil Teimla a Stolze shodně 3:0. Prohrál s Krejčím 2:3, s Lafkem a Tolarem shodně 1:3. Celkově skončil na 5. místě.

1. Lafek, 2. Tolar, 3. Krejčí

Turnaj čtyřher

Turnaje se zúčastnilo 5 párů, hráči byli ze tří oddílů. Hrálo se skupinovým systémem. Páry byly losovány. Teiml hrál se Stolzem, Kasík s Vansonem.

Teiml-Stolz porazili pár Tolar-Sláma a Lafek-Šebesta shodně 2:0, Kasík-Vanson 2:1, podlehli páru Krejčí-Kačerovský 1:2. V turnaji skončili na druhém místě.

Kasík-Vanson porazili pár Tolar-Sláma a Lafek-Šebesta shodně 2:0, podlehli páru Teiml-Stolz a Krejčí-Kačerovský shodně 1:2. V turnaji skončili na třetím místě.