Luděk Stočes vyhrál Vánoční turnaj 2019. Ve finále porazil Martina Kasíka. Třetí místo vybojoval Petr Skála. Soutěž čtyřher vyhrála dvojice Luděk Stočes - Josef Kozel, na druhém místě skončil pár Jiří Starý - Martin Kasík. Na třetím místě se umístil pár Marek Teiml - Milan Šimáček. Soutěž útěchy vyhrál Josef Kozel.

V sobotu 28. 12. 2019 jsme uspořádali osmý ročník tradičního vánočního turnaje naší jednoty. Do soutěže jednotlivců se registrovalo 10 členů našeho Sokola, jednalo se o členy oddílu stolního tenisu. Krom hráčů bylo přítomno skvělé točené pivo, slivovice, broskvovice, vánoční cukroví, okurky, obložené tácy, extra pálivé papriky a spoustu dalšího chutného občerstvení, což přispělo k příjemné atmosféře se sportovním duchem. Odehráno bylo 31 zápasů dvouher a 10 zápasů čtyřher. Turnaj byl odstartován v 9:30 a byl zakončen slavnostním předáním cen ve 14:00. Dostatek času tak byl na sehrání dalších mimo soutěžních zápasů, pití piva a kořalek a vychutnávání ostatních dobrot :). Krátce před 19:00 jsme sokolovnu opustili.

Turnaj jednotlivců

10 hráčů se registrovalo do soutěže jednotlivců. Ti byli rozděleni do 2 skupin. První dva hráči byli do každé skupiny nasazeni, ostatní dolosováni. Stejně jako loni byl pro nasazení do turnaje použit ELO žebříček. Všichni hráči postoupili ze skupiny do finálové vyřazovací části. Tu tvořilo nejprve předkolo, jehož poražení hráči se stali aktéry soutěže útěchy. Následovalo čtvrtfinále.

STOČES - KASÍK M. 3:0

Luděk Stočes obhájil titul. Všechny své zápasy vyhrál. Na druhém místě skončil Martin Kasík, třetí místo patří Petrovi Skálovi. Stejné pořadí bylo i v minulém ročníku.

Turnaj čtyřher

Turnaje čtyřher se zúčastnilo 5 dvojic. K 5 nasazeným hráčům byli ostatní přilosováni. Turnaj byl odehrán skupinovým systémem.