V sobotu 4. 1. 2020 se konal 38. ročník Novoročního turnaje TTC Kladno. Z našeho oddílu se jej zúčastnili borci Martin Kasík, Luděk Stočes a Marek Teiml. Turnaj byl určen pro neregistrované hráče, hráče RS až Divize včetně pozvaných. Turnaj byl opět velice kvalitně obsazen. Do soutěže jednotlivců bylo registrováno 30 hráčů (loni 32) z 10 oddílů, do soutěže čtyřher 13 párů (loni 16) z 9 oddílů.

Soutěž jednotlivců

Kasík porazil ve skupina Horbaje 3:1 (TTC Kladno) a Vinše 3:0 (TTC Kladno), prohrál s Hýžou (TJ ČZ Strakonice) 0:3 a Navrátilem (TTC Kladno) 1:3. Ze skupiny postoupil z třetího místa.

Stočes porazil Krouse (TTC Slovan Kladno) a Jangla (TJ Sokol Unhošť) shodně 3:0, Vyskočila (TJ Sokol Nové Strašecí) 3:1, prohrál s Novákem (TTC Kladno) 1:3. Ze skupiny postoupil z druhého místa.

Teiml prohrál s Bajerem (TTC Kladno), Pírkou (TTC Kladno) a Moravcem (Sokol Lány 2) shodně 0:3, s Buckem (TJ Sokol Unhošť) v pátém setu náš hráč prohrával 10:8. Podařilo se mu sice obrátit na 10:11, ale poslední slovo měl soupeř a prohrál tedy 2:3. Ze skupiny nepostoupil.

Kasík v prvním kole vyřazovací části prohrál se Špalkem J. (TTC Slovan Kladno) 0:3.

Stočes v prvním kole vyřazovací části prohrál se Prágrem (TTC Kladno) 0:3.

Soutěž jednotlivců vyhrál Daniel Hýža (TJ ČZ Strakonice)

Soutěž čtyřher

Stočes - Teiml prohráli ve skupině s páry Špalek J. - Pavlíček (TTC Slovan Kladno), Krejčí - Pírka (Sokol Buštěhrad - TTC Kladno) shodně 0:3.

Kasík - Plecitý vyhráli nad párem Fryš - Bucek (TJ Sokol Unhošť) 3:2, prohráli s párem Prágr - Hrubý (TTC Kladno) 2:3. Ze skupiny postoupili ze druhého místa. Ve vyřazovací části podlehli páru Novák - Jedlička.

Soutěž čtyřher vyhrála dvojice Špalek J. - Pavlíček (TTC Slovan Kladno)