V sobotu 9. 4. 2022 se uskutečnil Velikonoční turnaj ve stolním tenisu. Pořádal jej oddíl stolního tenisu buštěhradského Sokola. Turnaj byl určen pro hráče hrající KP2, OP a neregistrované. Celkem se jej zúčastnilo 10 hráčů, kteří byli rozděleni, v soutěži jednotlivců do 2 skupin. Do finálové skupinové části postoupili z každé skupiny 3 nejlepší. Ostatní hráli "útěchu" také skupinovým systémem. Soutěže čtyřher hrály 4 páry. Z našeho oddílu se v turnaji představil Marek Teiml. V soutěži jednotlivců neuspěl, soutěž čtyřher vyhrál.

Soutěž jednotlivců

Teiml ve skupině všechny své zápasy prohrál. Se Stolzem (Sokol Buštěhrad) 2:3, s Macákem, Krejčím (oba Sokol Buštěhrad), Tolarem (Sokol Středokluky) shodně 0:3.

Ve skupině "útěchy" porazil Teiml Táborského a Špalka shodně 3:0. Ve skupině tak skončil na druhém místě za Tolarem.

1. Macák
2. Krejčí
3. Stolz

Soutěž čtyřher

K nasazeným hráčům byli hráči dolosováváni. Teiml vytvořil pár s Hnidkou (Sokol Buštěhrad). Hnidka - Teiml porazili páry Krejčí - Táborský, Brejcha (Sokol Středokluky) - Tolar a Kačerovský (Sokol Středokluky) - Špalek shodně 3:2. Obsadili první místo.