Oddíl stolního tenisu TJ Sokol Lány uspořádal 34. ročník turnaje veteránů - Memoriál Jindry Skály. Do lánské sokolovny zavítalo v pátek 15. 4. 2022 36 hráčů. Dle pořadatelů se jednalo o rekord turnaje. Turnaj byl určen pro hráče rakovnického regionu, Župy budečské a pro další pozvané. Hráči byli rozděleni do 4 kategorií dle svého věku. Z našeho oddílu se turnaje zúčastnili Marek Teiml v nejmladší kategorii 40 - 49 let. Milan Šimáček hrál v kategorii 50 - 59 let, Petr Hrudka v kategorii 60 - 69 let, Karel Čampulka v kategorii 70+. Naši borci tak poprvé obsadili všechny kategorie. Slavnostní vyhlášení výsledků se uskutečnilo po obědě v místním hostinci. Každý z účastníků si odnesl věcnou cenu, ti nejlepší i diplomy a poháry. Vklad 200 Kč zahrnul startovné a oběd. Naši hráči tentokrát nezaznamenali v turnaji větší úspěch.

Nejmladší veteráni 40 - 49 let

Přihlášeno bylo 6 hráčů. Ti byli rozděleni do dvou skupin. Z každé skupiny postoupili dva nejlepší hráči do semifinále. Ostatní hráli jeden zápas o konečné umístění.

Teiml ve skupině prohrál s Přibíkem 0:3 a Szabem 0:3. V utkání o 5. místo vyhrál nad Vyskočilem 3:0.

Veteráni 50 - 59 let

Přihlášeno bylo 9 hráčů. Ti byli rozděleni do tří skupin. Dva nejlepší z každé skupiny postoupili do finálové části, ostatní hráli spodní část o umístění.

Šimáček ve skupině prohrál s Moravcem M. a Mrázkem shodně 0:3. Ve skupině o umístění porazil Halenkovou 3:0 a prohrál se Sosnou 1:3. V turnaji skončil na 8. místě.

Veteráni 60 - 69 let

Přihlášeno bylo 15 hráčů. Ti byli rozděleni do čtyř skupin. Dva nejlepší z každé skupiny postoupili do finálové části, ostatní hráli spodní část o umístění.

Hrudka ve skupině porazil Jirkovského 3:0, prohrál s Plečindou 1:3 a Krobem 2:3. Ve vyřazovací části o umístění porazil Lysého 3:0 a prohrál s Kmuníčkem. V turnaji skončil na 11. - 12. místě.

Veteráni 70+ let

Přihlášeno bylo 6 hráčů. Ti byli rozděleni do dvou skupin. Následně pak o umístění hráli první s prvním, druhý s druhým a třetí s třetím o celkové umístění.

Čampulka ve skupině prohrál se Suškem a Pondělíčkem shodně 0:3. V zápase o 5. místo porazil Rezka.

Turnaj byl velice pěkně uspořádán a v příštím roce se jej opět rádi zúčastníme.