12 hráčů se zúčastnilo Turnaje dvojic, který se konal v naší sokolovně ve čtvrtek 12. 10. 2023. K šesti nasazeným hráčům (jedničky) bylo dalších šest hráčů dolosováno (dvojky). Vznikly tak následující dvojice: Stočes - Kolařík, Kasík M. - Felis, Plecitý - Čampulka, Teiml - Segmüller, Kasík Z. - Kozel a Hrudka - Čurda. 6 párů bylo rozděleno do dvou skupin. Následně o konečné umístění hrály o první místo páry, které skončily ve skupinách na prvním místě, o třetí místo páry ze druhých míst a o páté místo páry ze třetích míst. Nastoupily proti sobě vždy jednička proti jedničce, dvojka proti dvojce. Pokud byl stav vyrovnaný, hrála se čtyřhra. Z devíti zápasů čtyři rozhodly čtyřhry. Všechny své singly dokázali vyhrát Stočes a Segmüller. Turnaj vyhrála dvojice Stočes - Kolařík. Na druhém místě skončila dvojice Kasík M. - Felis, třetí Plecitý - Čampulka.

Skupina A

Stočes : Kasík Z. 2:0