Krásného úspěchu dosáhla členka našeho Sokola, Monika Šaling na závodě v agility na European Open 2014, který se letos konal v maďarském Taszáru od 24. do 27. července. Závody European Open patří mezi největší závody agility v Evropě.

"Jedná se o největší závod v agility za celou sezonu s účastí týmů nejen z Evropy. Byly tam i reprezentace z USA, Kanady, Brazílie, Japonska a dalších hodně vzdálených zemí.", popisuje letošní závod EO Monika.

A jak se Monice a Blackie dařilo? I když finálový běh nevyšel přesně dle představ, v jumpingu jednotlivců se umístily na krásném 11. místě z cca 200 týmů v dané kategorii. Bezpochyby se jedná o super výsledek v konkurenci, která se v Maďarsku letos sešla. Monice a Blackie moc gratulujeme.

Krom hezkého výsledku na EO se podařilo letos v červnu Monice úspěšně kvalifikovat s oběma svými psi na zářijové Mistrovství České republiky v agility v Liberci. Držíme palce!!!

Monika a Blackie Blackie