Podařilo se nám obohatit profily hráčů stolního tenisu, kteří startovali za TJ Sokol Dříň v soutěžích družstev kladenského regionu I., II. nebo III. třídy, o statistiky ze zápasů čtyřher. Z těchto statistik byly vytvořeny další čtyři žebříčky. Nejvíce zápasů ve čtyřhře za TJ Sokol Dříň dosud odehrál Jan Husák a nejvíce zápasů vyhrál Josef Němec. Oba žebříčky, zahrnující počet odehraných a vyhraných zápasů v kariéře ovládl Vladimír Bromský.

Seznam hráčů s linkem na profily je dostupný přes nabídku Stolní tenis - Hráči. Na stránce s profilem hráče je například uvedeno, kolik odehrál hráč utkání, počet výher, proher, procento úspěšnosti, nejlepší postavení hráče na žebříčku, počet získaných bodů a to jak v kariérním souhrnu, tak i po jednotlivých sezónách. Statistiky jsou uvedeny zvlášť za zápasy dvouher a čtyřher.

Žebříčky jsou dostupné přes nabídku Stolní tenis - Žebříčky. Na stránce jsou uvedeny prozatím tyto žebříčky: Počet odehraných zápasů za TJ Sokol Dříň/v kariéře (dvouhry a čtyřhry), Počet vyhraných zápasů za TJ Sokol Dříň/v kariéře (dvouhry a čtyřhry) a Počet získaných bodů za TJ Sokol Dříň (dvouhry).

Profily a žebříčky budou aktualizovány po skončení sezóny.