Příprava na novou sezónu soutěže družstev regionu Kladno ve stolním tenisu vrcholí. Naše družstva sehrávají přípravná utkání. Mnozí z nás se snaží tréninkem ještě co nejvíce eliminovat své úderové a pohybové nedostatky. Někdo chce ještě před novou sezónou shodit nějaké kilo a vylepšit kondici. Sehráváme se s novými potahy a dřevy. Registrujeme nové hráče. Největší letní změnou je ovšem nová podlaha v naší sokolovně.

Naše družstva sehrála v letní přípravě na sezónu 2014/2015 přípravné zápasy s oddíly TTC Kladno, Slatinou a Sokolem Drahlín (okres Příbram). Jelikož v létě probíhala celková rekonstrukce podlahy v naší sokolovně, bylo nutné přesunout tréninky do jiných prostor. Část hráčů volila individuální trénink, část se scházela v prostorách restaurace U Meisnerů, fit centru Gym2000 nebo v Kladenské sportovní hale.

Díky podpoře Magistrátu města Kladna se nám podařilo spustit projekt rekonstrukce podlahy. S dokončením prací počítáme během několika málo dní. Jelikož je nová podlaha pro náš Sokol jednou z největších událostí posledních let, brzy o ní vydáme samostatný článek.

Krom nové podlahy máme nově vymalováno a podařilo se nám díky úpravám umístit další tréninkový stůl.Více fotek v galerii.

Příprava U Meisnerů příprava U Meisnerů příprava U Meisnerů příprava U Meisnerů příprava U Meisnerů příprava U Meisnerů