Začal další ročník hamerského okruhu ve stolním tenisu. Naši hráči Vladimír Bromský, Jan Husák, Jiří Starý a Marek Teiml se zúčastnili prvního turnaje letošní sezóny. Celkem se turnaje zúčastnilo 22 hráčů. Hráči byli rozděleni do 4 tabulek. Nejlepší 4 hráči z každé tabulky postoupili do hlavního pavouka. Nepostoupivší měli možnost si zahrát "útěchu". Našim borcům se dařilo skvěle. Všem se podařilo postoupit ze skupiny. Jan Husák zvládl úspěšně i první kolo vyřazovací části. Vladimír Bromský vybojoval dokonce pohár za třetí místo!

V základní části turnaje se nejlépe dařilo Bromskému. Tabulku vyhrál bez jediného zaváhání. Dokázal porazit favorita skupiny Hořejšího a do hlavní části šel z pozice jedničky.

Husák ve své skupině přehrál tři soupeře jednoznačně 3:0. Nezvládl pouze zápas s pozdějším finalistou (0:3). S dalším favoritem skupiny bohužel ztratil slibně rozehraný zápas, kdy vedl 2:0 na sady. Do hlavní části postoupil z 3. místa.

Starý postoupil z 4. místa, ve skupině se mu podařilo vyhrát dvakrát. Teimlovi k postupu ze čtvrtého místa stačilo jediné vítězství.

O jedno z největších překvapení turnaje se v prvním kole vyřazovací části postaral Husák. Dokázal do čtvrtfinále postoupit přes Hořejšího (celkově druhý v loňské sezóně hamerského okruhu). Tam bohužel prohrál s pozdějším vítězem a největším favoritem turnaje Hamáčkem.

Teiml v prvním kole vypadl právě s Hamáčkem, vítězem turnaje. Starý v prvním kole vypadl se Záleským.

Bromský zvládl první kolo perfektně. Ve druhém nevyužil mečbol, nicméně zaváhání napravil hned vítězstvím v další sadě znamenající postup do semifinále. Zde prohrál s Krenkem. Utkání o 3. místo s Palánem zvládl bravurně a zaslouženě získal pohár za 3. místo.