Od soboty 4. 10. 2014 je opět otevřena naše sokolovna. Máme nově vymalováno, natřené dveře, instalovaný další stůl na stolní tenis, ale hlavně, máme dokončenou rekonstrukci podlahy. Rekonstrukci podlahy by nebylo možné provést bez podpory Magistrátu města Kladna. Poskytnutá dotace byla 500.000 Kč. Děkujeme!

Co vše slavnostnímu otevření předcházelo? Nejprve bylo nutné herní stoly, psací stůl, židle, lavice a skříň přestěhovat do prostor mimo hernu. Následovalo odstranění parket, vytrhání prken a trámů. Vše bylo skládáno před sokolovnu, odkud byl materiál odvážen. Dále bylo nutné kopáním srovnat povrch, na který byla položena základní vrstva betonu.

Poté byla aplikována penetrace, položena asfaltová hydroizolace (IPA) a další vrstva betonu. Po důkladném vyschnutí byla nanesena vnitřní vyrovnávací stěrka. Došlo na vymalování stěn a nalakování dveří. Na závěr přišlo lepení speciálního povrchu. Nakonec instalace stolů a umístění lavic.

Všem, kteří se na rekonstrukci podlahy sokolovny podíleli, patří velké poděkování!