Poslední letošní turnaj hamerského okruhu se konal v neděli 14. prosince. Celkem se jej zúčastnilo 25 hráčů, z našeho oddílu TJ Sokol Dříň byli přítomni 4 hráči, konkrétně: Vladimír Bromský, Jan Husák, Jiří Starý a Marek Teiml. První fáze turnaje se, stejně jako v listopadu, odehrála v 5 tabulkách po pěti hráčích. Po odehrání zápasů v tabulkách pokračoval turnaj hlavní vyřazovací částí a "útěchou". Všem našim borcům se podařilo postoupit ze skupiny do hlavní části. Bromský prošel do druhého kola.

Nejlépe se z našich hráčů v základní části umístil Teiml. V prvních třech zápasech nezaváhal. V přímém boji o první místo v tabulce ovšem podlehl Krenkovi (favorit turnaje, vítěz předchozích dvou turnajů) 3:0 a skončil druhý. Husák ve skupině zvítězil dvakrát. Jako jediný dokázal vzít set Hořejšímu (favorit turnaje). Do dalších bojů postoupil ze třetího místa. Bromský v tabulce vyhrál sice třikrát, ale díky vyrovnanosti hráčů a horší bilanci ze vzájemných zápasů skončil ve skupině také třetí. Starý neměl vstup do turnaje ideální (2 prohry), přesto dokázal jako jediný vzít pozdějšímu vítězi skupiny set. V dalších dvou zápasech měl jejich vývoj pod kontrolou a postoupil ze třetího místa.

Jako první do vyřazovacích bojů vstoupil Bromský a úspěšně. Přehrál pěkně hrající Maršíkovou 3:0. Starý narazil na Krajče (vítěz skupiny) a postoupit se mu nepodařilo. Husák v prvním kole potrápil Krenka (favorit turnaje, vítěz skupiny), porážce 1:3 však nezabránil. Teiml nastoupil proti Kovaříkovi, který pálku drží tužkovým způsobem, ale prohrál 0:3.

Ve druhém kole se Bromský střetl s Krenkem (přemožitel Marka a Honzy). Na vítězství, stejně jako jeho kolegové, nedosáhl.

Do celkového hodnocení okruhu si Bromský připsal 60 bodů, Husák, Starý a Teiml 50 bodů.