Pěkného úspěchu dosáhl Martin Kasík na regionálním přeboru jednotlivců. Náš borec hrál v kategorii hráčů regionálních soutěží, jako jediný dokázal porazit pozdějšího vítěze a vybojoval krásné 3. místo.

Regionální přebor se hrál v herně TTC Kladno 20. 12. 2014. Na programu byly tři kategorie: hráči regionálních soutěží, hráči všech soutěží a čtyřhry. Martin startoval v kategorii - hráči regionálních soutěží, kde bylo celkem 10 hráčů ze 3 oddílů. Hrací systém této kategorie byl následující: hráči byli rozděleni do dvou skupin po pěti, v každé skupině odehráli zápasy "každý s každým". Následovala vyřazovací část, kam postoupili z každé skupiny 4 nejlepší hráči.

Martinovi se vstup do soutěže povedl znamenitě. V prvním zápase skupiny porazil favorita soutěže Mikulejského (TTC Kladno) 3:0. Následovalo zaváhání se Švejdou (TJ Sokol Unhošť) 0:3. Další skupinové zápasy již byly vítězné. Se Sokolovským (TJ Sokol Unhošť) 3:2 a s Fryšem (TJ Sokol Unhošť) 3:1. Celková bilance 3 výhry a jedna prohra znamenala pro Martina 1. místo ve skupině a výhodnou pozici do vyřazovacích bojů.

Ve druhé skupině hráli tito hráči: Jangl, Kořenář, Škach Pavel (všichni TJ Sokol Unhošť), Assar a Strejc (všichni TTC Kladno).

V prvním kole vyřazovacích bojů Martin vyhrál nad Škachem (TJ Sokol Unhošť) 3:0. V semifinále narazil na Assara (TTC Kladno), kterému podlehl 1:3. Zápas o třetí místo se nehrál, společně s Martinem na třetím místě byl vyhlášen i Jangl (TJ Sokol Unhošť). Ve finále vyhrál Mikulejský nad Assarem 3:0.

Kategorii hráči všech soutěží (17 hráčů ze 6 oddílů) vyhrál Škach Martin, druhý byl Mikulejský, třetí Novák (všichni TTC Kladno) a Hýža (TSM Kladno). Kategorii čtyřher (6 dvojic z 5 oddílů) vyhrála dvojice Mikulejský - Assar (TTC Kladno), druhá byla dvojice Velcl - Jedlička (Sokol Stochov-Honice), třetí Škach Martin - Novák (TTC Kladno) a Pachman - Krejčí (TTC Kladno - Sokol Buštěhrad).

Martinovi k pěknému umístění gratulujeme!