Letošní první turnaj hamerského okruhu se konal v neděli 25. 1. Celkem se turnaje zúčastnilo 28 hráčů. Základní část byla odehrána v 5 tabulkách po šesti a pěti hráčích. Do finálové části postoupili nejlepší 3 z každé tabulky plus nejlepší hráč ze čtvrtých míst. Útěchu odehráli hráči nepostoupivší do finálové části. Z našeho oddílu se turnaje zúčastnili: Vladimír Bromský, Jan Husák, Jiří Starý a Marek Teiml. Nejlépe si vedl Bromský, podařilo se mu postoupit ze skupiny.

Nejlépe zvládl základní část Bromský. V pětičlenné skupině vyhrál první 3 utkání. V posledním utkání skupiny nastoupil proti Geisslerovi (také do té doby se třemi vítězstvími) a v přímém souboji o první místo mu podlehl; skončil tedy ve skupině druhý. Teiml dokázal ve skupině zvítězit dvakrát. Podlehl favoritovi turnaje Uhlovi (vítěz skupiny), novému (a vysoce kvalitnímu) hráči turnaje Akopyanovi. 2 výhry stačily na 4. místo ve skupině. Starý odehrál ve skupině 4 zápasy. Dokázal vyhrát jednou, což stačilo na 4. místo v tabulce. Husák měl velice těžkou skupinu. Sehrál v ní 3 vyrovnaná pětisetová utkání, bohužel vždy se špatným koncem. Nakonec skončil bez výhry ve skupině na šestém místě.

Ve finálové části Bromský prohrál v prvním kole 3:1.

Teiml vstoupil do vyřazovací části útěchy výhrou 2:0 nad Novákem. Ve druhém kole prohrál s Ulbrichem 0:2. Starý měl v prvním kole volný los. Ve druhém porazil Framberka 2:0. V semifinále porazil přemožitele Teimla - Ulbricha 2:0. Ve finále útěchy podlehl kolegovi Husákovi. Husák měl v prvním kolem volný los. Ve druhém porazil Tušila 2:0. V semifinále oplatil porážku ze skupiny Kalicherovi 2:1. Ve finále porazil v kladenském derby Starého 2:0.

Do celkového hodnocení okruhu si Bromský připsal 50 bodů, Husák 40 bodů, Starý 30 bodů a Teiml 5 bodů.