Posledním hráčem měsíce tohoto roku se stal Martin Kasík. Martin v regionální soutěži II. třídy nastoupil v prosinci ve 4 zápasech a všechny byly vítězné, ve čtyřhře nezvítězil. Na regionálním přeboru obsadil pěkné 3. místo. Vánoční turnaj vyhrál a ve čtyřhře se dostal do finále. Největšími konkurenty mu v prosinci byli Miroslav Hurt (6 výher dvouhry; vítězství na Vánočním turnaji čtyřher; semifinále v jednotlivcích), Vladimír Bromský (6 výher dvouhry; vítězství na Vánočním turnaji čtyřher; čtvrtfinále v jednotlivcích), Josef Němec (5 výher dvouhry; finále na Vánočním turnaji; semifinále ve čtyřhrách).

Martin hraje stabilně za družstvo TJ Sokol Dříň A v soutěži II. regionální třídy. V prosinci se hrála dvě kola. Martin nastoupil v jednom z nich. Zúčastnil se regionálního přeboru a Vánočního turnaje.

Bilance kol / turnajů

• II. třída
    • 4 výhry s DTJ Sparta Doly Kladno B
  • Regionální přebor
    • 3. místo (ve skupině 3 výhry, jedna prohra)
  • Vánoční turnaj
    • 1. místo; čtyřhry 2. místo

Ve dvouhře dokázali Martina porazit tito hráči:

• Švejda (TJ Sokol Unhošť - regionální přebor - skupina)
  • Assar (TTC Kladno - regionální přebor - semifinále)

Konkurenti

Miroslav Hurt vyhrál v regionální soutěži 6 zápasů a utrpěl 2 porážky, na Vánočním turnaji se probojoval do semifinále, ve čtyřhrách slavil titul. Vladimír Bromský vyhrál v regionální soutěži 6 zápasů a utrpěl 2 porážky, na Vánočním turnaji hrál čtvrtfinále, ve čtyřhrách slavil titul. Josef Němec zaznamenal 5 vítězství a 3 prohry, na Vánočním turnaji bojoval ve finále, ve čtyřhrách hrál semifinále.