Vše je připraveno pro start Jarní ligy 2015. Jedná se o dlouhodobou soutěž ve stolním tenisu jednotlivců. Liga je určena pro hráče TJ Sokol Dříň a je rozdělena na základní a finálovou část. Zápasy budou sehrávány v rámci tréninků. Vítěz ligy bude znám nejpozději koncem května.

Zápasy Jarní ligy jsou sehrávány v rámci tréninků. Rozpis zápasů není, odehrání zápasů je na vzájemné domluvě jednotlivých hráčů. Na tom, že bude zápas zapsán do ligy, se musí hráči dohodnout před jeho začátkem. Výsledek poté zapíše jeden z hráčů do tabulky, která je v herně k dispozici.

Základní část se sehraje během března a dubna skupinovým hracím systémem. Za vítězný zápas obdrží hráč 2 body, za prohraný 1 bod. Základní část končí posledním dubnovým tréninkem.

Finálová část bude rozehrána na začátku května. Systém finálové části je vyřazovací. Nasazení do finálové části, kam postupují všichni, kteří odehráli alespoň 1 utkání v základní části, určí počet bodů.