V sobotu 6. 4. 2019 uspořádal TJ Sokol Středokluky v místní sokolovně tradiční Velikonoční turnaj ve stolním tenisu, určený pro amatéry a hráče OP I, II, III. Registrovalo se 23 hráčů, kteří byli rozděleni do čtyř skupin. Z každé skupiny postoupili 3 nejlepší hráči do finálové fáze na dvě porážky, ostatní hráli útěchu. Z našeho oddílu se turnaje zúčastnili Martin Kasík, Zdeněk Kasík a Marek Teiml. Martinovi Kasíkovi se dařilo náramně, turnaj vyhrál a dokázal tak obhájit loňské vítězství! V soutěži čtyřher byl Marek Teiml druhý.

Soutěž jednotlivců

Kasík M. hrál ve skupině A. Všechny své zápasy zde vyhrál bez ztráty setu. Ve skupině se zápasy hrály na dva vítězné sety. Porazil: Kamenszkiho, Stolze, Holého, Boreckou a Krejčovou.

Teiml hrál ve skupině C. Vyhrál nad Vansonem 2:0, Račkem 2:1 a Brejchou 2:0. Prohrál s Čermákem 0:2 a Urbanem 1:2. Ze skupiny postoupil ze třetího místa.

Kasík Z. hrál ve skupině D. Vyhrál nad Dostálem 2:0, Švejdou 2:1 a Spieglem 2:0. Prohrál s Tolarem 1:2. Do finálové části postoupil ze druhého místa.

Kasík Z. porazil v prvním kole Teimla, ve druhém kole Fusovou, v semifinále prohrál s Urbanem.

Kasík M. ve druhém kole porazil Stolze, v semifinále Vodičku a ve finále Urbana.

Soutěž čtyřher

Soutěže se zúčastnilo 6 párů. Hrálo se systémem každý s každým. Teiml obsadil druhé místo se Spieglem, Kasík M. byl třetí s Gurtem.